Coltempo

Firma Coltempo z wieloletnim doświadczeniem w branży opiekuńczej cieszy się bardzo dobrą opinią wśród opiekunek oraz rodzin z którymi współpracujemy. Od 2009 roku świadczymy usługi opiekuńcze na terenie Polski i Niemiec. Panie które podejmują z nami współprace często zostają partnerami na lata.  Współpracujemy z najlepszymi agencjami w Niemczech, co pozwala nam na pozyskiwanie sprawdzonych miejsc pracy.  Jesteśmy rodzinną firmą, w której wszyscy pracownicy traktowani są w sposób indywidualny i z należytą dbałością. Trudności, z którymi spotykają się nasze opiekunki rozwiązujemy na bieżąco. To właśnie nas wyróżnia.

Od początku 2020 roku oferujemy zatrudnienie na warunkach niemickich. Wszystkie składki ( ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie pielęgnacyjne, ubezpieczenie od następstw wypadków, ubezpieczenie na wypadek bezrobocia ) odprowadzane są do Niemieckich kas chorych.

Umowa którą przygotowaliśmy dla naszych opiekunek jest prosta i przejrzysta oraz podpisywana  tylko i wyłącznie z naszą firmą bez pośredników i podmiotów trzecich.

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne indywidualnie od zlecenia.

Pomoc w organizacji lub całkowita organizacja przejazdu za który opiekunki nie ponoszą kosztów.

Wynagrodzenie wypłacane na konto zawsze w określonym terminie w wybranej walucie.